Verenigingen nemen een kijkje op de bouwplaats van vernieuwd theater De Krocht
Op donderdagmiddag 27 maart kregen de verenigingen die straks weer gebruik kunnen maken van het vernieuwde theater De Krocht de gelegenheid om een kijkje te nemen op de bouwplaats. Voorafgaand aan de rondleiding werden de aanwezigen bijgepraat door de projectleider van de gemeente en stichting Beleef Zandvoort, die naar verwachting het beheer van het vernieuwde gebouw op zich zal nemen.
Tijdens de bijeenkomst werd gesproken over de voortgang van de renovatie en de toekomstige exploitatie van het theater. Er kwamen verschillende praktische vragen aan bod, zoals de locatie van de keuken en de bar, en wanneer er duidelijkheid komt over de nieuwe huurprijzen. Daarnaast werd er nagedacht over hoe er een laagdrempelig en toegankelijk programma kan worden neergezet zodra de verbouwing is afgerond.
Achter de schermen wordt er hard gewerkt aan de heropening van De Krocht. Naar verwachting zal het gebouw vanaf oktober weer in gebruik worden genomen.
Foto,s zijn te zien op www.beleefzandvoort.nl