

Zandvoort maakt zich op voor Koningsdag
Zandvoort kleurt komende zaterdag oranje tijdens de viering van Koningsdag. De badplaats biedt een traditioneel én feestelijk programma voor jong en oud, waarbij de weersvoorspellingen veelbelovend zijn.
De dag start vroeg met een uitgebreide rommelmarkt in het centrum. Al snel daarna volgen demonstraties van turnvereniging OSS en dansoptredens van The Dance Academy. In de middag staan kinderen centraal: verspreid door het dorp kunnen zij zich uitleven op grote opblaastoestellen en meedoen aan allerlei kinderspelen.
Maar het feest begint eigenlijk al op vrijdagavond. Tijdens de inmiddels bekende ‘Koningsnacht’ verandert de Haltestraat in een bruisend uitgaansgebied. Hoogtepunt is het optreden van coverband Crush bij café Laurel & Hardy. Op Koningsdag zelf wordt het muzikale feest voortgezet. Vanaf 15.00 uur zijn er optredens van diverse livebands en dj’s. Onder anderen VanKessel Live betreedt het buitenpodium bij Laurel & Hardy, waar de sfeer naar verwachting weer uitbundig zal zijn.
De festiviteiten worden georganiseerd door de stichting Viering Nationale Feestdagen Zandvoort. Op de website van Koningsdag Zandvoort is het volledige programma te vinden.
Ook de lokale radiozender ZFM draagt bij aan de feestvreugde. Het programma Goedemorgen Zandvoort staat zaterdag volledig in het teken van Koningsdag. Tussen 10.00 en 12.00 uur doet verslaggever Sandra live verslag van de activiteiten in het centrum, zodat ook thuisblijvers niets hoeven te missen van de oranjedag.
Zandvoort maakt zich op voor een feestelijke dag vol muziek, plezier en saamhorigheid.